Comuniones 2016 - 2017

Comuniones 2016 - 2017

A principios de año se empiezan a proyectar las ideas para las comuniones que en breve están ahí.

Empieza el buen tiempo y, con él, los colores vivos, la luz, los contrastes...

Las comuniones dan mucho juego. Si es posible celebrarlas en un exterior, podemos crear un mundo de fantasía y juegos, donde los niños pueden disfrutar al máximo.

La decoración de las mesas es muy importante. Primero de todo, tenemos que saber los colores, temáticas... A partir de esto, ya podemos desarrollar toda la decoración.

¿Qué les gusta a los niños?

¡¡¡ Las chuches!!!

Nos volcamos con cada niño, siempre escuchamos lo que les gusta e intentamos hacer realidad sus sueños.

Tenemos diferentes carritos y estructuras para crear un mundo muy dulce.

Lo personalizamos todo, carteles, brochetas...

Después en los exteriores montamos "tipis", decoración con mosquiteras, tul, banderitas...

3917Comentarios

Serwis, montaż oraz ustawienie anteny satelitarnej Polsat Box i Canal+

Nie ma znaczenia czy instalujecie antenę satelitarną Polsat Box czy też Canal+ należy to wykonać dokładnie i używając miernika sygnału satelitarnego, nie można też zapomnieć o wyborze kabla koncentrycznego. Dla abonentów z Warszawy proponujemy montaż i ustawienie anten satelitarnych przez autoryzowany serwis Cyfra
Łomianki, Pruszków, Zielonka, Babice, Piastów, Konstancin, Sulejówek, Błonie, Płochocin, Piaseczno, Raszyn, Marki, Komorów, Podkowa Leśna, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Warszawa, Legionowo, Ożarów Mazowiecki

Gdzie zamówić montaż anteny satelitarnej ?

Ocena 4.9 ★★★★★ 137 głosów

Większość osób zamawiając dostawę zestawu satelitarnego przez stronę operatora myśli, że ktoś przyjedzie i zamontuje antenę z dekoderem, niestety przyjeżdża kurier i zastawia paczkę ze sprzętem a instalatora trzeba zamówić samodzielnie. Są tacy co starają się samodzielnie zainstalować antenę i niektórym nawet się udaje ale większość osób nie daje rady, w sumie to nie dziwi bo do ustawienia anteny wymagane jest duże doświadczenie oraz miernik sygnału cyfrowego. Jest wiele stron w internecie, prowadzonych przez hurtownie elektroniczne, które prezentują filmy oraz tutoriale o montażu anten satelitarnych dla początkujących. Ważna jest dokładność i precyzja podczas wykonywania wszystkich czynności, nawet samo wywiercenie otworów na kołki powinno być poprzedzone sprawdzeniem czy nic nie będzie zasłaniało anteny (drzewa, liście, inne budynki, wystające części dachu) w kierunku południowym. Otwory wiercimy minimalnie mniejsze aby uchwyt antenowy trzymał się stabilnie nawet na silnym wietrze.

Wszystkie ruchome elementy takie jak nakrętki, śruby, podkładki zabezpieczamy specjalnym smarem antykorozyjnym, jeśli tego nie zrobimy a za kilka lat trzeba będzie jeszcze raz wyregulować antenę to napotkamy na problem z pordzewiałym gwintem i niemożliwością poluzowania nakrętek mocujących. Konwerter znajdujący się w ognisku czaszy można zabezpieczyć przed deszczem i śniegiem za pomocą przezroczystej osłony z tworzywa sztucznego, należy ją tak przymocować aby nie wchodziła pomiędzy konwerter a antenę a chroniła tylko górną część konwertera. Kabel koncentryczny mocujemy paskami zaciskowymi do elementów anteny i stalowego uchwytu, musi być odporny na podmuchy silnego wiatru podczas burzy.

Może być tak, że nie czujemy się na siłach aby zrobić wszystko co wcześniej opisaliśmy, więc pozostaje tylko kontakt z monterem anten telewizyjnych w naszej okolicy lub wyszukanie kogoś w internecie, polecamy też udanie się do najbliższego sklepu telewizji Polsat lub Canal+, tam na pewno otrzymamy kontakt do dobrego i solidnego montera anten satelitarnych. Zapytajmy się też czy instalator wystawi nam pisemną gwarancję na wykonaną usługę, ważne żebyśmy mieli kontakt w przypadku wystąpienia awarii zainstalowanego sprzętu.